Club Capital և Manifestor ակումբների համատեղ հանդիպում
Club Capital-ը հնարավորություն է ընձեռում մշտապես բարելավել գիտելիքների մակարդակը՝ փորձի փոխանակում կատարելով օտարերկրյա ձեռներեցների հետ, ձեռք բերել գործնական ծանոթություններ և նոր, վստահելի գործընկերներ, քննարկել բիզնեսի հրատապ խնդիրները և գտնել դրանց համար ճիշտ լուծումներ, ներգրավել ներդրողներին և դառնալ ներդրող:
Արտաքին տնտեսական կապեր ստեղծելու և ամրապնդելու նպատակով տեղի է ունեցել Club Capital և Manifestor բիզնես ակումբների հանդիպումը։
Հանդիպումն արդարացրեց բոլոր սպասելիքները և բավականին հագեցած էր։
Այդ ընթացքում կողմերը քննարկել են համագործակցության ընդլայնման, գործարար կապերի հաստատման ու ամրապնդման հնարավորությունները, նախանշել համագործակցության ուղիները։
Ավելի արդյունավետ հաղորդակցության համար ստեղծվել է հատուկ հարթակ շփման և համագործակցության հնարավոր տարբերակներ գտնելու համար։
Club Capital-ը բարձր է գնահատում համագործակցությունը միջազգային բիզնես ակումբների հետ, որոնք ուղղված են հաջող գործարար և բարեկամական հարաբերությունների հաստատմանը:

Совместная встреча клубов «Club Capital» и клуба «Manifestor»
Club Capital создает возможность постоянно повышать уровень знаний путем обмена опыта с зарубежными предпринимателями, заводить бизнес знакомства и приобрести новых надежных партнеров, обсуждать насущные бизнес проблемы и находить им нужные решения, привлекать инвесторов и возможность стать инвестором.
В целях создания и укрепления внешнеэкономических связей, была проведена совместная встреча бизнес сообществ Club Capital и Manifestor.
Встреча оправдала все ожидания и была довольно насыщенной.
В ходе нее стороны обсудили возможности расширения сотрудничества, установления и укрепления деловых связей, наметили пути сотрудничества. В этом контексте были затронуты вопросы возможного совместного участия в разных проектах.
В целях более продуктивной коммуникации была создана специальная площадка для общения и нахождения возможных вариантов сотрудничества․
Club Capital высоко ценит сотрудничество с международными бизнес-клубами, которые направленны на установление успешных деловых и дружеских отношений.