Այս անգամ ակումբի հյուրն էր վաճառքի հայտնի մասնագետ և պրակտիկ խոսնակ, գործարար Անդրեյ Գոլավանովը։
Անդրեյ 𝐏𝐫𝐢𝐯𝐢𝐥𝐞𝐠𝐞 խորհրդատվական խմբի հիմնադիր տնօրենը և 𝐏𝐑𝐀𝐂𝐓𝐈𝐂𝐔𝐌 նախագծի հեղինակն է։ Բացի ձեռնարկատիրական գործունեությունից, Անդրեյը նաև զբաղվում է ընկերությունների ղեկավարների և վաճառքի թիմերի ուսուցմամբ և վերապատրաստմամբ։
Երեք տարվա ընթացքում նա անցկացրել է ավելի քան 270 B2B թրեյնինգներ և վարպետության դասեր արդյունաբերության ավելի քան 90 ոլորտների ընկերությունների համար Ռուսաստանի, Բելառուսի, Լեհաստանի, Լատվիայի, Հայաստանի և Ղազախստանի 19 քաղաքներում։
Սա Գոլովանովի 4-րդ սեմինարն էր Հայաստանում, որը կազմակերպված էր 𝐂𝐥𝐮𝐛 𝐂𝐚𝐩𝐢𝐭𝐚𝐥-ի անդամակիցների և ակումբի անդամների վաճառքի թիմերի համար։

This time, a well-known sales specialist and speaker-practitioner, businessman Andrey Golovanov became a guest of the Club.
Andrey is the founding director of the consulting group 𝐏𝐫𝐢𝐯𝐢𝐥𝐞𝐠𝐞 and the author of the project 𝐏𝐑𝐀𝐂𝐓𝐈𝐂𝐔𝐌. In addition to entrepreneurial activity, Andrey is also engaged in the training of managers, managers of companies and sales departments.
For three years, he conducted more than 270 B2B trainings and master-classes for companies from more than 90 industries in 19 cities of Russia, Belarus, Poland, Latvia, Armenia and Kazakhstan.
This was Golovanov's 4th seminar in Armenia, which was organized for 𝐂𝐥𝐮𝐛 𝐂__𝐩𝐢𝐭𝐥 for members and sales departments of club members.