Այս անգամ ակումբի հյուրն էր վաճառքի հայտնի մասնագետ և պրակտիկ խոսնակ, գործարար Անդրեյ Գոլավանովը։
Անդրեյ 𝐏𝐫𝐢𝐯𝐢𝐥𝐞𝐠𝐞 խորհրդատվական խմբի հիմնադիր տնօրենը և 𝐏𝐑𝐀𝐂𝐓𝐈𝐂𝐔𝐌 նախագծի հեղինակն է։ Բացի ձեռնարկատիրական գործունեությունից, Անդրեյը նաև զբաղվում է ընկերությունների ղեկավարների և վաճառքի թիմերի ուսուցմամբ և վերապատրաստմամբ։
Երեք տարվա ընթացքում նա անցկացրել է ավելի քան 270 B2B թրեյնինգներ և վարպետության դասեր արդյունաբերության ավելի քան 90 ոլորտների ընկերությունների համար Ռուսաստանի, Բելառուսի, Լեհաստանի, Լատվիայի, Հայաստանի և Ղազախստանի 19 քաղաքներում։
Սա Գոլովանովի 4-րդ սեմինարն էր Հայաստանում, որը կազմակերպված էր 𝐂𝐥𝐮𝐛 𝐂𝐚𝐩𝐢𝐭𝐚𝐥-ի անդամակիցների և ակումբի անդամների վաճառքի թիմերի համար։

На этот раз гостем Клуба стал известный специалист по продажам и спикер-практик, бизнесмен Андрей Голованов.
Андрей является директором-основателем консалтинговой группы 𝐏𝐫𝐢𝐯𝐢𝐥𝐞𝐠𝐞 и автором проекта 𝐏𝐑𝐀𝐂𝐓𝐈𝐂𝐔𝐌. Помимо предпринимательской деятельности, Андрей также занимается обучением руководителей, менеджеров компаний и отделов продаж.
За три года провел более 270 B2B тренингов и мастер-классов для компаний из более чем 90 отраслей в 19 городах России, Белоруссии, Польши, Латвии, Армении и Казахстана.
Это был 4-й семинар Голованова в Армении, который был организован для 𝐂𝐥𝐮𝐛 𝐂𝐚𝐩𝐢𝐭𝐚𝐥 для членов и отделов продаж членов клуба.